ASUS TUF Gaming A14 Ryzen AI MAX+ 392/64GB/2TB/Win11
SKU:
4114835590
MPN:
FA401EA-RG005W | 6mRl
€2495.04
Laost otsas
Laost otsas
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ AI Max+ |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ AI Max+ 392 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ AI Max+ 392 (16 cores, 32 wątki, 3.20–5.00 GHz, 80 MB cache) |
| Mälu | 64 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Ekraani värskendussagedus | 165 Hz |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 8060S |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-CUSB4 – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 73 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 100 W , Min. 45 W |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 20 V200 W10 A |
| Lisainfo | Matrix with 100% sRGB color coverageMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-Sync |
| Kõrgus | 19,9 mm |
| Laius | 311 mm |
| Sügavus | 227 mm |
| Kaal | 1,48 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
