Dell 16 Premium Ultra 7-255H/32GB/1TB/Win11P RTX5060
SKU:
4113878305
MPN:
DA16250_ARLH_006 | 5HTs
€3080.06
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 7 255H |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 255H (16 cores, 16 threads, 1.50-5.10 GHz, 24MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | GlossyLEDWVA |
| Screen size | 16,3" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in two microphonesBuilt-in stereo speakers + two subwoofers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 3 pcs. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 99.5 Wh |
| Color | Platinum |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | Plug: USB-C130 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-Sync |
| Height | 18,7 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 241 mm |
| Weight | 2,07 kg |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 5060 , Intel® Arc™ Graphics 140T |
