Dell 16 Premium Ultra 7-255H/32GB/1TB/Win11P RTX5060
SKU:
4113878305
MPN:
DA16250_ARLH_006 | 5HTs
€3079.35
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 255H |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 255H (16 cores, 16 threads, 1.50-5.10 GHz, 24MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 16 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | KiiltäväLEDWVA |
| Näytön koko | 16,3" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Kaksi sisäänrakennettua mikrofoniaBuilt-in stereo speakers + two subwoofers |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.Thunderbolt™ 4 – 3 pcs. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 99.5 Wh |
| Väri | Platinum |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | Liitin: USB-C130 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-Sync |
| Korkeus | 18,7 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 241 mm |
| Paino | 2,07 kg |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX 5060 , Intel® Arc™ Graphics 140T |
