Dell Inspiron 16 5645 Ryzen 7 8840U/16GB/1TB/Win11
SKU:
4111459348
MPN:
Inspiron-5645-7388 | 5avd
€996.36
33 available for order
33 available for order
Procesor:
AMD Ryzen™ 7 8840UIntel® Core™ 7 150U
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 7 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 7 8840U |
| Processor | AMD Ryzen™ 7 8840U (8 cores, 16 threads, 3.30–5.10 GHz, 24 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Screen Type | MatteLEDWVA |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 250 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 4-cell, 3420 mAh |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Case and Build | Aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 W19.5 V3.34 A |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 17,6 mm |
| Width | 357 mm |
| Depth | 250 mm |
| Weight | 2,14 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Graphics card | AMD Radeon™ Graphics |
