Dell Inspiron 16 5645 Ryzen 7 8840U/16GB/1TB/Win11
SKU:
4111459348
MPN:
Inspiron-5645-7388 | 5avd
€996.14
33 tilattavissa
33 tilattavissa
Procesor:
AMD Ryzen™ 7 8840UIntel® Core™ 7 150U
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 7 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 7 8840U |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 7 8840U (8 cores, 16 threads, 3.30–5.10 GHz, 24 MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Näytön tyyppi | MatteLEDWVA |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 250 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWiFi 6 |
| Liitännät | DC-inHDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 4-cell, 3420 mAh |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 W19.5 V3.34 A |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 17,6 mm |
| Leveys | 357 mm |
| Syvyys | 250 mm |
| Paino | 2,14 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ Graphics |
