Dell 16 Core 7 150U/24GB/1TB/Win11
SKU:
4114765046
MPN:
DC16250_RPLU-R_010H | 6mxv
€1047.18
1 tilattavissa
1 tilattavissa
Procesor:
AMD Ryzen™ 7 8840UIntel® Core™ 7 150U
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ 7 150U |
| Prosessori | Intel® Core™ 7 150U (10 cores, 12 threads, 1.20-5.40 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 24 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDWVA |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjain | Intel® Graphics |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWiFi 6 |
| Liitännät | DC-inHDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Accelerometer |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 18,2 mm |
| Leveys | 357 mm |
| Syvyys | 251 mm |
| Paino | 2,00 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
