MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/512/Win11X RTX5060 165Hz
SKU:
4113362398
MPN:
Katana 15 HX | B14WFK-020XPL | 5F9c
€1479.17
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | MSI |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i7 |
| Processor name | Intel® Core™ i7-14650HX |
| Processor | Intel® Core™ i7-14650HX (16 cores, 24 threads, 2.20-5.20 GHz, 30 MB cache) |
| Chipset | Intel HM770 |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 96 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 2560 x 1440 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Maximum graphics card power (TGP) | 115 W |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 3 pcs.USB Type-C |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 240 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 25,5 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 262 mm |
| Weight | 2,40 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
