MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/512/Win11X RTX5060 165Hz
SKU:
4113362398
MPN:
Katana 15 HX | B14WFK-020XPL | 5F9c
€1479.17
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i7-14650HX |
| Prosessori | Intel® Core™ i7-14650HX (16 cores, 24 threads, 2.20-5.20 GHz, 30 MB cache) |
| Chipset | Intel HM770 |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 96 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1440 |
| Näytön virkistystaajuus | 165 Hz |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 115 W |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 3 pcs.USB Type-C |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 240 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyPaneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 25,5 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 262 mm |
| Paino | 2,40 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
