Acer Chromebook Plus i5-1334U/16GB/512 ChromeOS
SKU:
4114361866
MPN:
CBE595-2-TCO || NX.J33EP.001 | 5xQR
€677.75
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | Chromebook |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i5 |
| Processor name | Intel® Core™ i5-1334U |
| Processor | Intel® Core™ i5-1334U (10 cores, 12 threads, 1.30-4.60 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLED |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.1 moduleWiFi 6 |
| Connectors | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CHDMI – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | ChromeOS |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 20 mm |
| Width | 361 mm |
| Depth | 239 mm |
| Weight | 1,68 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
