Acer Chromebook Plus i5-1334U/16GB/512 ChromeOS
SKU:
4114361866
MPN:
CBE595-2-TCO || NX.J33EP.001 | 5xQR
€677.75
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | Chromebook |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ i5-1334U |
| Protsessor | Intel® Core™ i5-1334U (10 cores, 12 threads, 1.30-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLED |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.1 moduleWiFi 6 |
| Liidesed | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CHDMI – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | ChromeOS |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 20 mm |
| Laius | 361 mm |
| Sügavus | 239 mm |
| Kaal | 1,68 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
