Lenovo Yoga 7-14 Ryzen AI 7-350/16GB/512/Win11 OLED
SKU:
4114384264
MPN:
83JR008LPB | 6egW
€1301.31
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Lenovo |
|---|---|
| Toote otstarve | NPU – riistvaraline AI tugi |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ AI 7 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ AI 7 350 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ AI 7 350 (8 cores, 16 threads, 2.00–5.00 GHz, 24 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani värskendussagedus | 60 Hz |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in four microphonesBuilt-in four speakers |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-C |
| Aku tüüp | Lithium polymer |
| Aku mahutavus | 70 Wh |
| Värv | Beige |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 WPistik: USB-C |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatHDR True Black 500 |
| Kõrgus | 15,5 mm |
| Laius | 317 mm |
| Sügavus | 228 mm |
| Kaal | 1,38 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija , Case |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 860M |
