ASUS ZenBook A14 Snapdragon X1-26-100/16GB/512/Win11 OLED
SKU:
4114459135
MPN:
UX3407QA-QD289W | 6eC2
€936.75
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | NPU – Hardware AI support , Universaalne , Ultralight |
| Protsessori tootja | Qualcomm |
| Protsessori seeria | Qualcomm Snapdragon X |
| Protsessori nimi | Qualcomm Snapdragon X |
| Protsessor | Qualcomm Snapdragon X (8 cores, 8 threads, 3.0 GHz, 30 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Qualcomm |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.USB 3.2 Gen. 2 – 1 pc.USB4 – 2 tk. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 70 Wh |
| Värv | Beige |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H , Magnesium-aluminum housing , Magnesium-aluminum laptop interior , Magnesium-aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 WPistik: USB-C19 V3.42 A |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatHDR True Black 600 |
| Kõrgus | 15,9 mm |
| Laius | 311 mm |
| Sügavus | 214 mm |
| Kaal | 0,98 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija , Case |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Qualcomm® Adreno™ |
