ASUS ZenBook A14 Snapdragon X1-26-100/16GB/512/Win11 OLED
SKU:
4114459135
MPN:
UX3407QA-QD289W | 6eC2
€936.55
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | NPU – Hardware AI support , Universal , Ultralight |
| Processor brand | Qualcomm |
| Processor series | Qualcomm Snapdragon X |
| Processor name | Qualcomm Snapdragon X |
| Processor | Qualcomm Snapdragon X (8 cores, 8 threads, 3.0 GHz, 30 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 400 cd/m² |
| Graphics card brand | Qualcomm |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 1 pc.USB4 – 2 pcs. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 70 Wh |
| Color | Beige |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H , Magnesium-aluminum housing , Magnesium-aluminum laptop interior , Magnesium-aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C19 V3.42 A |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadHDR True Black 600 |
| Height | 15,9 mm |
| Width | 311 mm |
| Depth | 214 mm |
| Weight | 0,98 kg |
| Included Accessories | Charger , Case |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Qualcomm® Adreno™ |
