HP ZBook Ultra G1A 14 Ryzen AI MAX+ Pro-395/128GB/2TB/Win11P To
SKU:
4113912184
MPN:
A3ZS0ET | 5HdY
€4884.26
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | HP |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ AI Max+ |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ AI Max+ 395 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ AI Max+ 395 (16 cores, 32 wątki, 3.00–5.10 GHz, 80 MB cache) |
| Mälu | 128 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 128 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud kaks mikrofoniBuilt-in four speakers |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB Type-CUSB4 Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Aku tüüp | Lithium polymer |
| Aku mahutavus | 74.5 Wh |
| Värv | Hõbedane |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | Pistik: USB-C140 W |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 18,1 mm |
| Laius | 312 mm |
| Sügavus | 214 mm |
| Kaal | 1,57 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 8060S |
