MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11
SKU:
4113665206
MPN:
Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition | A2VMG-202PL | 5Wzv
€2190.68
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 9 288V |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 9 288V (8 cores, 8 threads, 3.30-5.10 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 13,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridThree built-in microphones |
| Veebikaamera | HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 75 Wh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Andurid | Light sensor , Accelerometer |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Golden |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 W |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatHDR True Black 500 |
| Kõrgus | 16,9 mm |
| Laius | 299 mm |
| Sügavus | 210 mm |
| Kaal | 0,99 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel® Arc™ Graphics 140V |
