Blackview AceBook-6K1 Ryzen 5/16GB/512GB/Win11 Grey
SKU:
4114542352
MPN:
AceBook-6K1 | 6j8K
€500.97
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Blackview |
|---|---|
| Toote otstarve | Universaalne |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 5 3500U |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 5 3500U (4 corese, 8 threads, 2.10–3.70 GHz, 6 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.0 moodulWiFi 5 |
| Liidesed | Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C – 1 pc.HDMI 2.0 – 1 pc. |
| Aku tüüp | Lithium polymer |
| Aku mahutavus | 38 Wh |
| Laadimisvõimsus | Min. 12 W |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Ei |
| Turvalisus | TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 19,5 mm |
| Laius | 357,5 mm |
| Sügavus | 229,5 mm |
| Kaal | 1,70 kg |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ Vega 8 |
