Microsoft Surface Laptop 6 13,5 U5/16GB/256GB/Win11P Black
SKU:
4114604765
MPN:
ZJQ-00001DX | 6klV
€1504.58
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Microsoft |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 5 135H |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 5 135H (14 cores, 18 threads, 1.70-4.60 GHz, 18MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 256 GB |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 13,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2256 x 1504 |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liidesed | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-CSurface Connect – 1 pc. |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Andurid | Light sensor |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Corning Gorilla Glass 5 |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 16,7 mm |
| Laius | 308 mm |
| Sügavus | 223 mm |
| Kaal | 1,38 kg |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY – US |
| Graafikakaart | Intel Arc™ Graphics |
