Microsoft Surface Laptop 6 13,5 U5/16GB/256GB/Win11P Black
SKU:
4114604765
MPN:
ZJQ-00001DX | 6klV
€1504.58
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Microsoft |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 5 135H |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 5 135H (14 cores, 18 threads, 1.70-4.60 GHz, 18MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 16 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 256 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 13,5" |
| Näytön resoluutio | 2256 x 1504 |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-CSurface Connect – 1 pc. |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Anturit | Light sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Corning Gorilla Glass 5 |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 16,7 mm |
| Leveys | 308 mm |
| Syvyys | 223 mm |
| Paino | 1,38 kg |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY – US |
| Näytönohjain | Intel Arc™ Graphics |
