ASUS Zenbook A16 Snapdragon Elite X2-E94-100/48GB/1TB/Win11 OLED
SKU:
4114774987
MPN:
UX3607OA-SQ013W | 6e3j
€2317.75
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | NPU – riistvaraline AI tugi |
| Protsessori tootja | Qualcomm |
| Protsessori seeria | Qualcomm Snapdragon X2 Elite |
| Protsessori nimi | Qualcomm Snapdragon X2 Elite |
| Protsessor | Qualcomm Snapdragon X2 Elite (18 cores, 18 threads, 4.7 GHz, 53 MB cache) |
| Mälu | 48 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 48 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 |
| Ekraani värskendussagedus | 120 Hz |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Qualcomm |
| Graafikakaart | Qualcomm® Adreno™ |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 70 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max 130 W , Min. 45 W |
| Värv | Beige |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H , Magnesium-aluminum housing , Magnesium-aluminum laptop interior , Magnesium-aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 20 V6.5APistik: USB-C130 W |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatHDR True Black 1000 |
| Kõrgus | 16,5 mm |
| Laius | 353 mm |
| Sügavus | 242 mm |
| Kaal | 1,20 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Case |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
