Lenovo Legion 7-16 Ryzen AI 7-450/32GB/2TB/Win11P RTX5060 OLED
SKU:
4114993743
MPN:
83Q8001KPB | 6nLQ
€2495.04
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Lenovo |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ AI 7 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ AI 7 450 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ AI 7 450 (8 cores, 16 threads, 2.00–5.10 GHz, 24 MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Ekraani värskendussagedus | 240 Hz |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaart | NVIDIA GeForce RTX 5060 , AMD Radeon™ 860M |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 115 W |
| Graafikakaardi mälu | 8 GB GDDR7 |
| Heli | Sisseehitatud kaks mikrofoniBuilt-in stereo speakers + two subwoofers |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C |
| Aku tüüp | Lithium polymer |
| Aku mahutavus | 84 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 245 W , Min. 28 W |
| Värv | Valge |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | Built-in camera switch , TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Aluminum housing , Aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuurHDR True Black 1000 |
| Kõrgus | 16,9 mm |
| Laius | 362 mm |
| Sügavus | 255 mm |
| Kaal | 1,80 kg |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
