Lenovo Legion 7-16 Ryzen AI 7-450/32GB/2TB/Win11P RTX5060 OLED
SKU:
4114993743
MPN:
83Q8001KPB | 6nLQ
€2495.04
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ AI 7 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ AI 7 450 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ AI 7 450 (8 cores, 16 threads, 2.00–5.10 GHz, 24 MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 240 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD , NVIDIA |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX 5060 , AMD Radeon™ 860M |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 115 W |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Kaksi sisäänrakennettua mikrofoniaBuilt-in stereo speakers + two subwoofers |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 84 Wh |
| Latausteho | Max. 245 W , Min. 28 W |
| Väri | Valkoinen |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | Built-in camera switch , TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum housing , Aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistöHDR True Black 1000 |
| Korkeus | 16,9 mm |
| Leveys | 362 mm |
| Syvyys | 255 mm |
| Paino | 1,80 kg |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
