Acer Aspire 14 Ryzen AI 5-330/32GB/512/Win11 120Hz
SKU:
4114835531
MPN:
A14-61M || NX.JL1EP.00B | 6nE4
€975.58
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | NPU – Hardware AI support , Universaalne |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ AI 5 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ AI 5 330 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ AI 5 330 (4 cores, 8 threads, 2.00–4.50 GHz, 12 MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani värskendussagedus | 120 Hz |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 820M |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.0 moodulWi-Fi 6E |
| Liidesed | Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-CHDMI – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 65 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 65 W , Min. 28 W |
| Värv | Hõbedane |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 15,9 mm |
| Laius | 312 mm |
| Sügavus | 226 mm |
| Kaal | 1,27 kg |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
