Acer Aspire 16 AI Ultra 5-226V/16GB/512/Win11 OLED
SKU:
4113598392
MPN:
A16-52M-50RU || NX.JP1EP.007 | 5JYN
€970.96
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | NPU – Hardware AI support , Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 5 226V |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 5 226V (8 cores, 8 threads, 2.10-4.50 GHz, 8MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 2048 x 1280 |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridThree built-in microphones |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB4 Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 65 Wh |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 WPistik: USB-C |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 15,9 mm |
| Laius | 354 mm |
| Sügavus | 250 mm |
| Kaal | 1,49 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel® Graphics |
