Acer Aspire 17 Core 5-120U/16GB/1TB/Win11
SKU:
4114658992
MPN:
A17-51M || NX.KZVEP.004 | 6l06
€962.65
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ 5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ 5 120U |
| Protsessor | Intel® Core™ 5 120U (10 cores, 12 threads, 1.40-5.00 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 17,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaart | Intel® Graphics |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.1 moduleWi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 53 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 65 W , Min. 15 W |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Ei |
| Turvalisus | TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 18 mm |
| Laius | 403 mm |
| Sügavus | 257 mm |
| Kaal | 2,09 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
