Acer Extensa 15 i7-13620H/24GB/512/Win11 Hõbedane
SKU:
4114182110
MPN:
EX215-57 || NX.EJDEP.001 | 6c2k
€794.38
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ i7-13620H |
| Protsessor | Intel® Core™ i7-13620H (10 cores, 16 threads, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) |
| Mälu | 24 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.0 moodulWiFi 6 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-CUSB Type-C – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Värv | Hõbedane |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Ei |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 20 mm |
| Laius | 363 mm |
| Sügavus | 238 mm |
| Kaal | 1,80 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel UHD Graphics |
