Acer Nitro 16 AI Ryzen AI 9-365/32GB/1TB/Win11P RTX5070
SKU:
4113855261
MPN:
AN16-61 || NH.QXYEP.003 | 66DB
€2317.75
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ AI 9 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ AI 9 365 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ AI 9 365 (10 cores, 20 threads, 2.00–5.00 GHz, 34 MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Ekraani värskendussagedus | 180 Hz |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 115 W |
| Graafikakaardi mälu | 8 GB GDDR7 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.0 moodulLAN 2.5GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.RJ-45USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 230 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 24,2 mm |
| Laius | 357 mm |
| Sügavus | 275 mm |
| Kaal | 2,41 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | NVIDIA GeForce RTX 5070 , AMD Radeon™ 880M |
