Acer Nitro V 16 AI Ryzen 7-260/32GB/1TB/Win11PX RTX5070
SKU:
4113610287
MPN:
ANV16-42 || NH.U1FEP.001 | 5Geq
€1898.45
1 tellitav
1 tellitav
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
Operatsioonisüsteem:
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 7 260 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 7 260 (8 cores, 16 threads, 3.80–5.10 GHz, 24 MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Ekraani värskendussagedus | 180 Hz |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaardi mälu | 8 GB GDDR7 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.0 moodulLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 76 Wh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Orange |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 135 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 24,5 mm |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 275 mm |
| Kaal | 2,44 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 780M , NVIDIA GeForce RTX 5070 |
