Acer Nitro V 16 AI Ryzen AI 5-340/64GB/2TB/Win11PX RTX4050
SKU:
4113610227
MPN:
ANV16-61 || NH.QULEP.001 | 5Gfh
€1682.47
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ AI 5 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ AI 5 340 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 cores, 12 threads, 2.00–4.80 GHz, 22 MB cache) |
| Mälu | 64 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani värskendussagedus | 165 Hz |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.0 moodulLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 76 Wh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Orange |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 135 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 24,5 mm |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 276 mm |
| Kaal | 2,43 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | NVIDIA GeForce RTX 4050 , AMD Radeon™ 840M |
