Acer Nitro V 16S AI Core 5-210H/24GB/1TB/Win11X RTX5060
SKU:
4114335160
MPN:
ANV16S-71 || NH.U28EP.00B | 6djj
€1529.99
1 tellitav
1 tellitav
Operatsioonisüsteem:
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ 5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ 5 210H |
| Protsessor | Intel® Core™ 5 210H (8 cores, 12 threads, 2.20-4.80 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 24 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani värskendussagedus | 180 Hz |
| Graafikakaardi tootja | Intel , NVIDIA |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 85 W |
| Graafikakaardi mälu | 8 GB GDDR7 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridThree built-in microphones |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.2 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB4 Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 76 Wh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 135 W19.5 V |
| Lisainfo | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 19,9 mm |
| Laius | 357 mm |
| Sügavus | 264 mm |
| Kaal | 2,10 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
