Acer Nitro V i9-13900H/16GB/512/Win11X RTX5060 165Hz
SKU:
4113215092
MPN:
ANV15-52 || NH.QZ8EP.00G | 5DS5
€1326.71
1 tellitav
1 tellitav
Operatsioonisüsteem:
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ i9-13900H |
| Protsessor | Intel® Core™ i9-13900H (14 cores, 20 threads, 4.10-5.40 GHz, 24 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani värskendussagedus | 165 Hz |
| Graafikakaardi tootja | NVIDIA |
| Graafikakaardi võimsus (TGP) | 60 W |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 75 W |
| Graafikakaardi mälu | 8 GB GDDR7 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 6 |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Golden |
| Turvalisus | TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 135 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technologyMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 23,5 mm |
| Laius | 363 mm |
| Sügavus | 239 mm |
| Kaal | 2,11 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
