Acer Nitro V R5-7535HS/16GB/512/Win11X RTX3050 144Hz
SKU:
4114436435
MPN:
ANV15-41 || NH.QSHEP.001 | 5dtt
€910.87
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , For the student , Universaalne |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 5 7535HS |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 cores, 12 threads, 3.30-4.55 GHz, 16 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLED |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani värskendussagedus | 144 Hz |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaardi võimsus (TGP) | 50 W |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 65 W |
| Graafikakaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.0 moodulLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 4-cell, 3815 mAh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 135 W |
| Lisainfo | DLSS 3 technologyMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 23,5 mm |
| Laius | 362 mm |
| Sügavus | 240 mm |
| Kaal | 2,10 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 660M , NVIDIA GeForce RTX 3050 |
