Acer Nitro V17 AI Ryzen AI 9-365/32GB/2TB/Win11PX RTX5070
SKU:
4114974531
MPN:
ANV17-61 || NH.QZHEP.006 | 5GhX
€2406.12
1 tellitav
1 tellitav
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
Operatsioonisüsteem:
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ AI 9 HX |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ AI 9 HX 365 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ AI 9 HX 365 (10 cores, 20 threads, 2.00–5.00 GHz, 34 MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 17,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Ekraani värskendussagedus | 165 Hz |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaart | NVIDIA GeForce RTX 5070 , AMD Radeon™ 880M |
| Graafikakaardi mälu | 8 GB GDDR7 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.0 moodulLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 76 Wh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Orange |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 135 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technology100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 24 mm |
| Laius | 400 mm |
| Sügavus | 275 mm |
| Kaal | 2,71 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
