Acer Predator Helios 18 Ultra 9-275HX/192GB/2TB/Win11P RTX5080
SKU:
4113340479
MPN:
PH18-73 || NH.QVYEP.005 | 5FkA
€5265.42
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX AI |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.40 GHz, 36MB cache) |
| Mälu | 192 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 192 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 4/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | Mattemini-LEDIPS |
| Ekraani suurus | 18" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Ekraani värskendussagedus | 250 Hz |
| Graafikakaardi tootja | NVIDIA |
| Graafikakaart | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Graafikakaardi võimsus (TGP) | 150 W |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 175 W |
| Graafikakaardi mälu | 16 GB GDDR7 |
| Heli | Three built-in microphonesBuilt-in four speakers |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleLAN 2.5GbpsWiFi 7 |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45SD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 2 – 3 pcs. |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Juhtum ja ehitamine | Illuminated housing elements |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 400 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technology100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncEraldi numbriklaviatuurHDR 1000 |
| Kõrgus | 30 mm |
| Laius | 401 mm |
| Sügavus | 308 mm |
| Kaal | 3,50 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
