Acer Predator Helios Neo 14 U9-285H/32GB/2TB/W11 RTX5070 OLED
SKU:
4114518214
MPN:
PHN14-71 || NH.QY1EP.002 | 6jsL
€2177.46
1 tellitav
1 tellitav
M.2 PCIe SSD:
1024 GB2048 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO , Slim GeForce RTX |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 9 285H |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 9 285H (16 cores, 16 threads, 2.50-5.40 GHz, 24MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2048 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 |
| Ekraani värskendussagedus | 120 Hz |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel , NVIDIA |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 100 W |
| Graafikakaardi mälu | 8 GB GDDR7 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridThree built-in microphones |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-CUSB4 Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 76 Wh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 230 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technology100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncHDR True Black 500 |
| Kõrgus | 20,9 mm |
| Laius | 324 mm |
| Sügavus | 255 mm |
| Kaal | 1,90 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | NVIDIA GeForce RTX 5070 , Intel® Arc™ Graphics 140T |
