Acer Predator Helios Neo 18 U7-255HX/128GB/4TB/W11 RTX5060
SKU:
4114518211
MPN:
PHN18-72 || NH.QVFEP.001 | 6jsO
€3664.52
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 7 255HX |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 7 255HX (20 cores, 20 threads, 1.80-5.20 GHz, 36MB cache) |
| Mälu | 128 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 128 GB |
| M.2 PCIe SSD | 4000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 18" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Ekraani värskendussagedus | 165 Hz |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel , NVIDIA |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 100 W |
| Graafikakaardi mälu | 8 GB GDDR7 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridThree built-in microphones |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleLAN 2.5GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB4 Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption , Windows Hello |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 230 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technology100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 28 mm |
| Laius | 400 mm |
| Sügavus | 308 mm |
| Kaal | 3,30 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY – International |
| Graafikakaart | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
