Acer Swift Go Ultra 9-288V/32GB/1TB/Win11 OLED
SKU:
4113878263
MPN:
SFG14-75 || NX.JNBEP.005 | 6arW
€1466.46
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | NPU – Hardware AI support , Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 9 288V |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 9 288V (8 cores, 8 threads, 3.30-5.10 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridThree built-in microphones |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 65 Wh |
| Värv | Navy |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 100 WPistik: USB-C |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatMatrix with 100% Adobe RGB color coverage |
| Kõrgus | 16 mm |
| Laius | 313 mm |
| Sügavus | 228 mm |
| Kaal | 1,24 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel® Arc™ Graphics 140V |
