Acer TravelMate P2 16 Ryzen 7 PRO 7735U/32GB/512/Win11
SKU:
4113266666
MPN:
TMP216-41 || NX.B81EP.002 | 5EXj
€923.81
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | Universaalne |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 7 PRO |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 7 PRO 7735U |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 7 PRO 7735U (8 cores, 16 threads, 2.70–4.75 GHz, 20 MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 drive |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB4 – 2 tk. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H , MIL-STD-810F military standard |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 23 mm |
| Laius | 359 mm |
| Sügavus | 261 mm |
| Kaal | 1,74 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 680M |
