Apple MacBook Air M5/32GB/1TB/Mac OS Tähevalgus 10R GPU
SKU:
4114592598
MPN:
MDHD4ZE/A/R1 - CTO [Z1L50005A] | 6jRY
€2190.68
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Apple |
|---|---|
| Toote otstarve | For the student , NPU – Hardware AI support , MacBook , Ultralight |
| Protsessori tootja | Apple |
| Protsessori seeria | Apple M5 |
| Protsessori nimi | Apple M5 |
| Protsessor | Apple M5 (10 cores, ARM) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| PCIe SSD-d (jootetavad) | 1000 GB SSD PCIe |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | LäikivLEDIPSLiquid Retina |
| Ekraani suurus | 13,6" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1664 |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Apple |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Three built-in microphonesBuilt-in four speakers |
| Veebikaamera | Full HD , FaceTime HD |
| Ühenduvus | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Liidesed | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB4 Type-CMagSafe 3 – 1 pc. |
| Aku tüüp | Lithium polymer |
| Laadimisvõimsus | Max. 70 W , Min. 30 W |
| Värv | Golden |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Andurid | Light sensor |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | TPM encryption , Touch ID reader |
| Juhtum ja ehitamine | Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | macOS Tahoe |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | Pistik: USB-C |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelForce Touch multi-touch trackpad |
| Väljalaskeaasta | 2026 |
| Kõrgus | 11,3 mm |
| Laius | 304 mm |
| Sügavus | 215 mm |
| Kaal | 1,23 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | USB Type-C -> MagSafe cable |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY – International |
| Graafikakaart | Apple M5 [10 tuuma] |
