Apple MacBook Neo A18 Pro/8GB/512/Mac OS TouchID Õrn roosa
SKU:
4114550593
MPN:
MHFJ4ZE/A | 6k2j
€936.75
10 tellitav
10 tellitav
Klaviatuuri paigutus:
QWERTY - InternationalQWERTY - US
PCIe SSD-d:
256 GB SSD PCIe512 GB SSD PCIe
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Apple |
|---|---|
| Toote otstarve | For the student , Universaalne |
| Protsessori tootja | Apple |
| Protsessori seeria | Apple A18 Pro |
| Protsessori nimi | Apple A18 Pro |
| Protsessor | Apple A18 Pro |
| Mälu | 8 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 8 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| PCIe SSD-d (jootetavad) | 512 GB SSD PCIe |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | LäikivLEDIPSLiquid Retina |
| Ekraani suurus | 13" |
| Ekraani resolutsioon | 2408 x 1506 |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Apple |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD , FaceTime HD |
| Ühenduvus | Wi-Fi 6EBluetooth 6.0 module |
| Liidesed | Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 36.5 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 70 W , Min. 20 W |
| Värv | Pink |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Ei |
| Turvalisus | Touch ID reader |
| Juhtum ja ehitamine | Aluminum housing |
| Operatsioonisüsteem | macOS Tahoe |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Väljalaskeaasta | 2026 |
| Kõrgus | 12,7 mm |
| Laius | 297 mm |
| Sügavus | 206 mm |
| Kaal | 1,23 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | USB Type-C cable |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY – International |
| Graafikakaart | Apple A18 Pro |
