Apple MacBook Pro M5 Max/36GB/2TB/Mac OS Kosmosemust 32R Nano
SKU:
4114557139
MPN:
MGDU4ZE/A/N - CTO [] | 6jZ4
€4795.32
Laost otsas
Laost otsas
Procesor:
PCIe SSD-d:
Graafikakaart:
Klaviatuuri paigutus:
QWERTY - InternationalQWERTY - US
Värv:
MustHõbedane
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Apple |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , For the student , NPU – Hardware AI support , MacBook , Ultralight |
| Protsessori tootja | Apple |
| Protsessori seeria | Apple M5 Max |
| Protsessori nimi | Apple M5 Max |
| Protsessor | Apple M5 Max (18 cores, ARM) |
| Mälu | 36 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 36 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| PCIe SSD-d (jootetavad) | 2000 GB SSD PCIe |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | Anti-reflectivemini-LEDLiquid Retina XDR |
| Ekraani suurus | 14,2" |
| Ekraani resolutsioon | 3024 x 1964 |
| Ekraani värskendussagedus | 120 Hz |
| Ekraani heledus | 1000 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Apple |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Three built-in microphonesBuilt-in six speakers |
| Veebikaamera | Full HD , FaceTime HD |
| Ühenduvus | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.MagSafe 3 – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 3 pcs. |
| Aku tüüp | Lithium polymer |
| Laadimisvõimsus | Max. 140 W , Min. 96 W |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Andurid | Light sensor |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Touch ID reader |
| Juhtum ja ehitamine | Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover , Nanostructured glass |
| Operatsioonisüsteem | macOS Tahoe |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelForce Touch multi-touch trackpad |
| Väljalaskeaasta | 2026 |
| Kõrgus | 15,5 mm |
| Laius | 313 mm |
| Sügavus | 221 mm |
| Kaal | 1,63 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | USB Type-C -> MagSafe cable |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY – International |
| Graafikakaart | Apple M5 Max [32 tuuma] |
