ASUS Chromebook N100/8GB/64/ChromeOS
SKU:
4113651658
MPN:
CR1104CGA-N00200 | 5KAI
€464.38
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | Chromebook |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel Processor |
| Protsessori nimi | Intel Processor N100 |
| Protsessor | Intel Processor N100 (4 corese, 4 wątki, do 3.40 GHz, 6 MB cache) |
| Mälu | 8 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 8 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| eMMC Drive | 64 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLED |
| Ekraani suurus | 11,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1366 x 768 |
| Ekraani heledus | 220 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneBuilt-in mono speaker |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4Wi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 42 Wh |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Ei |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H |
| Operatsioonisüsteem | ChromeOS |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 45 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 21,2 mm |
| Laius | 297 mm |
| Sügavus | 213 mm |
| Kaal | 1,30 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel UHD Graphics |
