ASUS ExpertBook B3 Ultra 7-255H/24GB/2TB/Win11P
SKU:
4115001587
MPN:
B3405CCA-LY3285X | 6qaK
€1491.55
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 7 255H |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 7 255H (16 cores, 16 threads, 1.50-5.10 GHz, 24MB cache) |
| Mälu | 24 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaart | Intel® Graphics |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4Wi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-CSmart Card Reader – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 50 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 65 W , Min. 55 W |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 19 mm |
| Laius | 315 mm |
| Sügavus | 227 mm |
| Kaal | 1,49 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
