ASUS Expertbook B9403CVAR Core 7-150U/16GB/512/Win11P OLED 90Hz
SKU:
4112817713
MPN:
B9403CVAR-KM1338X | 5AAD
€1682.47
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | Business |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ 7 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ 7 150U |
| Protsessor | Intel® Core™ 7 150U (10 cores, 12 threads, 1.20-5.40 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 |
| Ekraani värskendussagedus | 90 Hz |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6ENFC module |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.Micro HDMIUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H , Magnesium-lithium housing , Magnesium-lithium laptop interior , Magnesium-lithium matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 20 V65 WPistik: USB-C3.25 A |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatHDR True Black 600NumberPad – touchpad with numeric keyboard function |
| Kõrgus | 16,9 mm |
| Laius | 311 mm |
| Sügavus | 215 mm |
| Kaal | 0,97 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija , Case , Micro HDMI -> RJ-45 adapter |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel® Graphics |
