ASUS ExpertBook PM1 Ryzen 5-150/32GB/1TB/Win11P
SKU:
4115001579
MPN:
PM1503CDA-S70268X | 6qaQ
€1516.94
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | Business |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 5 150 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 5 150 (6 cores, 12 threads, 3.30–4.55 GHz, 19 MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 660M |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4Wi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 50 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 65 W , Min. 55 W |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 20 V65 W3.25 A |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 19,9 mm |
| Laius | 359 mm |
| Sügavus | 232 mm |
| Kaal | 1,81 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
