ASUS ROG Flow Z13 Ryzen AI MAX+ 395/64GB/1TB/Win11 180Hz
SKU:
4114725486
MPN:
GZ302EA-RU126W | 5GOs
€3079.35
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | NPU – Hardware AI support , Universaalne |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ AI Max+ |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ AI Max+ 395 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ AI Max+ 395 (16 cores, 32 wątki, 3.00–5.10 GHz, 80 MB cache) |
| Mälu | 64 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | LäikivLEDIPS |
| Ekraani suurus | 13,4" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Ekraani värskendussagedus | 180 Hz |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Three built-in microphonesBuilt-in four speakers |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.USB 3.2 Gen. 2 – 1 pc.USB4 – 2 tk. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 70 Wh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Illuminated housing elements |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 20 V200 W10 A |
| Lisainfo | Additional 13.0 Mpix camera100% DCI-P3 värviruumiga paneel |
| Kõrgus | 14,9 mm |
| Laius | 300 mm |
| Sügavus | 204 mm |
| Kaal | 1,20 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 8060S |
