ASUS ROG Strix G16 R9-8940HX/16GB/1TB RTX5070Ti 165Hz
SKU:
4114064827
MPN:
G614PR-R9161 | 5ALD
€2216.09
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Nvidia RTX AI , Universaalne |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 9 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 9 8940HX |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 9 8940HX (16 cores, 32 wątki, 2.40–5.30 GHz, 80 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe / M.2 SATA drive |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani värskendussagedus | 165 Hz |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 610M , NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 140 W |
| Graafikakaardi mälu | 12 GB GDDR7 |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Värv | Graphite |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | No system |
| Toiteallikas | 14 A20 V280 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-Sync |
| Kõrgus | 30,4 mm |
| Laius | 354 mm |
| Sügavus | 264 mm |
| Kaal | 2,50 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
