ASUS TUF Gaming F16 i5-14450HX/16GB/512+1TB/Win11X RTX5060 165Hz
SKU:
4114765027
MPN:
FX608JMR-RV141 | 6mKv
€1529.99
1 tellitav
1 tellitav
Operatsioonisüsteem:
Ilma operatsioonisüsteemitaMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ i5-14450HX |
| Protsessor | Intel® Core™ i5-14450HX (10 cores, 16 threads, 1.80-4.80 GHz, 20 MB cache) |
| Chipset | Intel HM770 |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB , 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani värskendussagedus | 165 Hz |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel , NVIDIA |
| Graafikakaart | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 115 W |
| Graafikakaardi mälu | 8 GB GDDR7 |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45Thunderbolt™ 4 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 3 pcs.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| Laadimisvõimsus | Min. 55 W , Max. 280 W |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 14 A20 V280 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technologyMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 27,3 mm |
| Laius | 354 mm |
| Sügavus | 269 mm |
| Kaal | 2,20 kg |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
