ASUS Vivo Flip 14 Ultra 7-256V/16GB/2TB/Win11 OLED Touch
SKU:
4114729053
MPN:
TP3407SA-SG142W | 6dfY
€1402.94
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | NPU – Hardware AI support , Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 7 256V |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 7 256V (8 cores, 8 threads, 2.20-4.80 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani värskendussagedus | 60 Hz |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.Thunderbolt™ 4 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 70 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 65 W |
| Värv | Hall |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 20 V65 WPistik: USB-C3.25 A |
| Lisainfo | HDR True Black 500Matrix with 95% DCI-P3 color coverage |
| Kõrgus | 16,9 mm |
| Laius | 313 mm |
| Sügavus | 221 mm |
| Kaal | 1,57 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel Arc™ Graphics |
