ASUS Vivobook 15 Ryzen 5-7430U/24GB/512/Win11
SKU:
4113642811
MPN:
M1502YA-BQ336W | 5Gnk
€781.26
1 tellitav
1 tellitav
RAM:
16 GB24 GB
M.2 PCIe SSD:
512 GB1000 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | Universaalne |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 5 7430U |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 5 7430U (6 cores, 12 threads, 2.30–4.30 GHz, 19 MB cache) |
| Mälu | 24 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 24 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liidesed | DC-inHDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 42 Wh |
| Värv | Hõbedane |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Ei |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 45 W19 V2.37 A |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 19,9 mm |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 233 mm |
| Kaal | 1,70 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ Graphics |
