ASUS Vivobook S 14 Snapdragon X1-26-100/16GB/512/Win11
SKU:
4114459197
MPN:
S3407QA-KP002W | 6dfT
€807.31
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | NPU – Hardware AI support , Universaalne |
| Protsessori tootja | Qualcomm |
| Protsessori seeria | Qualcomm Snapdragon X |
| Protsessori nimi | Qualcomm Snapdragon X |
| Protsessor | Qualcomm Snapdragon X (8 cores, 8 threads, 3.0 GHz, 30 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Qualcomm |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Värv | Hõbedane |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 20 V65 WPistik: USB-C3.25 A |
| Lisainfo | Matrix with 100% sRGB color coverageMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 17,9 mm |
| Laius | 315 mm |
| Sügavus | 224 mm |
| Kaal | 1,35 kg |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Qualcomm® Adreno™ |
